Kā pa soļiem uzstādīt un izmantot SOMA Klasei

1.Izglītības iestādes E-klase virslietotājam ir jāaktivizē šī funkcionalitāte — Kā aktivizēt SOMA Klasei funkcionalitāti.

2. Lai skolotājam varētu izmantot šo funkcionalitāti, ir nepieciešams Soma.lv pieslēgties ar sistēmas E-klase pasi.

3. Katram skolotājam ir jāpievieno Soma.lv sistēmā savi žurnāli — Pievieno žurnālus no E-klase.lv.
❗️Lai skolēni parādītos žurnālā platformā soma.lv, tiem nepieciešams vismaz vienu reizi pieslēgties platformā ar E-klase.lv pasi (svarīgi pieslēgties tieši ar skolēna E-klase.lv profilu, nevis vecāku). Tiklīdz tas ir izdarīts, skolēns automātiski parādīsies sarakstā.

4. Skolotājam ir iespējams skolēniem pasniegt viedtēmas, kurās skolēni var iepazīties ar multimediālu tēmas izklāstu un atbildēt uz jautājumiem, lai īstenotu zināšanu pašpārbaudi — Kā izmantot viedtēmas darbā ar klasi.

5. Kad skolotājs ir uzsācis viedtēmas pasniegšanu, ir iespējams sekot līdzi skolēnu rezultātiem un progresam — Kā sekot līdzi klases darbam.

6. Skolotājs var nosūtīt viedtēmu pildīšanai vai citus materiālus uz E-klase dienasgrāmatu — Kā uzdot materiālu skolēnam e-klases dienasgrāmātā.
❗️Ja pirms (vai uzreiz pēc) viedtēmas nosūtīšanas nebūsiet uzsākuši stundu ar konkrēto klasi, tad skolēns šo tēmu varēs individuāli apgūt un pildīt uzdevumus un tikai pats sekot līdzi rezultātiem.

Vai šis sniedza jums atbildi uz jautājumu? Paldies! Radās problēma! Lūdzu, mēģiniet mazliet vēlāk!

Vēl joprojām nepieciešama palīdzība? Sazinieties ar mums! Sazinieties ar mums!